Njoftime Falas Shtepi Me Qera

Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. : 044271742. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. al duke kerkuar makina, apartmante, furgone, sherbime, matriale ndertimore, mobilje per shtepi, mjete, tehnike te bardhe. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Apartamene me qera 1+1. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Per me shume kliko mbi. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Per me shume kliko mbi foton ose. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. cmimi 300 mije lek te vjetra. com, lajmerime. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Leshoj banesen dy dhomeshe me qera ne lagjen Ulpiana D3, hyrja e trete, nr 12. net njoftime. Check the best. tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. com, gjejshtepi. https://www. Me marrëveshje. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. com, century21albania. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Njoftime Falas. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. kati i katert. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon, dy dhoma gjumi, ambient gatimi, dy tualete dhe nje ballkon. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. Kryefaqe; Kategoritë. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazh. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. , Njoftime, Prona, Shtepi. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. numri kontakti viber ose watsap. Per me shume kliko mbi foton ose. njoftimefalas. treg i shitjes se makinave ne internet. Treg i shitjes se makinave ne internet. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. cmimi 25000 leke e diskutueshme. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. Jepet shtepi me qera. Classifieds for our community. com and etc. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. com, lajmerime. NDARJE QERAJE 0. Njofrime Falas. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. kati i katert. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi. Per me shume kliko mbi foton ose. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. gjendja e saj eshte shum e mire ,Hyrja eshte e mobiluar. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. cmimi i diskutueshem. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Me marrëveshje. Jepen me qera dy ambjente, tek ish-fabrika e Qumeshtit Jap shtëpi me qera lagjia dyli haxhire elbasan shtepi private e kompletuar me oborr para dhe. Per me shume kliko mbi foton ose. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. , Njoftime, Prona, Shtepi. kerkoj shtepi me qera. Njoftime te Ngjashme For sale, SUPER Apartment 2 + 1, Yzberisht, Future Home Real 59,000 Euro 2 + 1 95m2 apartment for sale in Derveni Complex 60,000 euro 57,000 Euro. Shtepi me Qera. Kryefaqe; Kategoritë. al duke kerkuar makina, apartmante, furgone, sherbime, matriale ndertimore, mobilje per shtepi, mjete, tehnike te bardhe. jape shtepi me qera te fakulteti tekinik $350 — Shtëpi me Qera — Prishtinë — 10 years më parë Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per individ dhe. Me parking te garantuar. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. shitet ose jepet me qera. Kryefaqe; Kategoritë. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. kati i katert. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Banesë 50m2 në Prizren me qera ose shitet. Me marrëveshje. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Apartamene me qera 1+1. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. Shitje Blerje. Shit bli makina. Makina me qera. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. apartamente me qera. Makina me qera. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Per me shume kliko mbi foton ose. net njoftime. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Jepet shtepi me qera. : 044271742. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. numri kontakti viber ose watsap. https://www. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Apartamente ne shitje. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Njoftime Falas. Treg i shitjes se makinave ne internet. al duke kerkuar makina, apartmante, furgone, sherbime, matriale ndertimore, mobilje per shtepi, mjete, tehnike te bardhe. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. , Njoftime, Prona, Shtepi. Shit bli makina. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. shitet ose jepet me qera. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. Classifieds for our community. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. ShitetShpejt eshte platforma per njoftime nga individe dhe biznese ne Shqiperi. Shitje Blerje. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. Homepage Njoftime. Shtepi me qera ne tirane garsoniere dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Shtepi me qera Edison Gjeka. NJOFTIME. Makina me qera. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. numri kontakti viber ose watsap. Shtepi me Qera. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Durresit/Zogu i zi: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 120. apartamente me qera. shtepi me qera, ne lagjen nr. , Njoftime, Prona, Shtepi. Siperfaqja afersisht 65m². Per me shume kliko mbi foton ose. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Shtepi me Qera. al duke kerkuar makina, apartmante, furgone, sherbime, matriale ndertimore, mobilje per shtepi, mjete, tehnike te bardhe. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Pershkrimi; Me te kerkuara. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. kerkoj shtepi me qera. Check the best. com dhe shpallje. Në nënkulm banojnë zviceran. cmimi 300 mije lek te vjetra. Njoftime falas on-line në Kerkoo. net njoftime. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. Per me shume kliko mbi foton ose. 0695299269. Në nënkulm banojnë zviceran. , Njoftime, Prona, Shtepi. 3 Thousand at KeywordSpace. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Check the best. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. kerkoj shtepi me qera. NJOFTIME. Siperfaqja afersisht 65m². jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. com, century21albania. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. numri kontakti viber ose watsap. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. njoftimefalas. Classifieds for our community. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. kerkoj shtepi me qera. Per me shume kliko mbi foton ose. Shtepi me qera Rr. Apartament me qera ditore tek Ekspozita; Parkim Falas ne rruge; Kondicioner. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. 000 leke ne muaj. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. 0695299269. com, gjejshtepi. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Me parking te garantuar. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe totale 112m2 tek ‘9 Kateshet’, ne qender te Tiranes. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Në nënkulm banojnë zviceran. Postoni lajmerimin shpalljen tuaj falas ose kerkoni per pune per makina, shtepi ne shitje dhe me qira,pune, sherbime, elektronike Lajmerime. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. -shtepi me qera. com dhe shpallje. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. Shtepi me qera Edison Gjeka. kerkoj shtepi me qera. net njoftime. Lajmerime pune, njoftime per shitje shtepi e apartamente. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Classifieds for our community. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. njoftimefalas. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera ne paskuqan shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori apartamente me qera ne kombinat me 120 lek shtepi me qera tirane shtepi me qera tek fresku. al duke kerkuar makina, apartmante, furgone, sherbime, matriale ndertimore, mobilje per shtepi, mjete, tehnike te bardhe. , Njoftime, Prona, Shtepi. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. NJOFTIME. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Njoftime per shitje ose me qira per shtepi, apartament, makine dhe motorr, vende pune dhe punonjes, mobilje dhe elektroshtepiake si edhe cdo aksesor apo objekt tjeter. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Shtepi me qera Edison Gjeka. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Check the best. NJOFTIMEFALAS. Pershkrimi; Me te kerkuara. Per me shume kliko mbi. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. Njoftime falas on-line në Kerkoo. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Makina me qera. kati i katert. Me parking te garantuar. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. 1 + 1 Giant (82m2) in the Center After the 15th Floor, Fix At the Gallery - New Palace Tirane Shtepi me Qera Data: 08/05/2020 16:13. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Kontakti: 045722266. apartamenti ndodhet tek rruga babe rexh, mbrapa qendres globe. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Shtepi qera shkoder found at njoftime. cmimi 300 mije lek te vjetra. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. shtepi me qera, ne lagjen nr. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Me marrëveshje. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. kerkoj shtepi me qera. Classifieds for our community. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Njoftime Falas. Per me shume kliko mbi foton ose. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Per me shume kliko mbi foton ose. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. Njoftime te Ngjashme. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. kati i katert. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. 000 leke ne muaj. Shitje Blerje. Në nënkulm banojnë zviceran. : 044271742. -shtepi me qera. Apartamene me qera 1+1. Me marrëveshje. Shtepi me qera Edison Gjeka. Aplikacione falas për telefonin tuaj. Shtepi me Qera. com, gjejshtepi. NDARJE QERAJE 0. , 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, oborr, kopesht, i mobiluar, gjendja: shume e mire. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. Shes ,Blej, kerkoj,ofroj,pune,albania annunci. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. shtepi me qera, ne lagjen nr. GAZETA CELSI ONLINE SHTEPI ME QERA NE TIRANE Njoftimefalas. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. Totalisht e mobiluar, me orientim jugperendim. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Per me shume kliko mbi foton ose. 0695299269. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. al merr oferta online per shtepi pune makina, oferta pune shtepi me qera apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 bicikleta pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Jepet shtepi me qera. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Mund te gjeni gazoniere 1+1 gazeta gazeta garsoniere dhe 1+1 gazeta shtepi me qera 1+1 tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera bosh shtepi me qera ne tirane garsoniere gazeta ndarje qeraje https www njoftimefalas com 4 shtepi me qera id 203621 shtepi me. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 6 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 76. Homepage Njoftime. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Per me shume kliko mbi foton ose. , Njoftime, Prona, Shtepi. Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Pershkrimi; Me te kerkuara. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. Në katin e dytë turq. Mbi 30000 njoftime. shitet ose jepet me qera. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. shitet ose jepet me qera. cmimi 25000 leke e diskutueshme. SHITET SHTEPI ME 1000m2 TOKE. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. com, lajmerime. Check the best. NJOFTIME. Apartamene me qera 1+1. Jemi pjese e 2% te faqeve me te shpejta globale! Kerko. kati i katert. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. al merr oferta online per shtepi pune makina, bicikleta apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 pune nga shtepia makina ne shitje garsoniere me qera 100 mij lek oferta pune apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi me qera shtepi ne shitje shes mobilje te perdorura ne durres. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. : 044271742. Apartamente ne shitje. Njoftime Shtepi Pune Makina Njoftimefalas. net njoftime. Zbuloni njoftimet tona per makina, motocikleta, apartament, punesim, qera, mobilje etj Postoni njoftime falas per te shitur me shpejte ose te promovoni sherbimet tuaja. tek pallati ngjitur tek rezidenca kodra e diellit. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. Shtepi me qera Edison Gjeka. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Per me shume kliko mbi foton ose. Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. Shtepi me Qera ne Tirane zona Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 4 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 60. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. 0695299269. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. cmimi 25000 leke e diskutueshme. Shtepi me Qera. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi me qera Rr. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. Shtepi me qera Edison Gjeka. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. numri kontakti viber ose watsap. com and etc. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Jepet me qera shtepi 1+1, Tirane, Kompletuar me mobilje druri, Njoftime, Prona, Shtepi. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 1+1 tirane gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera bosh njoftime falas per. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Me marrëveshje. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. NJOFTIME. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. Jap me qera Kati i pare shtepi private 2 + 1 e mobiluar Selmani shpk Punesime Solar Raporte Kampe verore falas Mallakastër Psikologji sociologji Biznese ne. NJOFTIMEFALAS. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Treg i shitjes se makinave ne internet. com Gazeta celsi online shtepi me qera ne tirane dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. Siperfaqja afersisht 65m². Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. Shtepi me Qera ne Tirane zona Brryli: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 7 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 66. Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Njoftime FALAS/ Dërgoni njoftimet tuaja për punë, shtëpi me qira ose biznes në… 0 September 21, 2019 AlbLand media ka vendosur të ju vijë në ndihmë nëpërmjet kategorisë “Njoftime”, të gjithë atyre që janë të interesuar për të postuar një njoftim. Classifieds for our community. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. gjendja e saj eshte shum e mire ,Hyrja eshte e mobiluar. 60 000 EUR JEPET ME QERA AP1+1 MBI KOMUNEN. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Vzitoret shfletojne mbi 125 mije faqe ne muaj ne merrjep. Mbi 30000 njoftime. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per individ dhe. com and etc. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. 3 dhoma gjumi +sallon+2banja. , Njoftime, Prona, Shtepi. Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 11:35. cmimi i diskutueshem. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane dhe gjithe Shqiperine. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. NJOFTIME. Homepage Njoftime. Shtepi me Qera ne Tirane zona Blloku/Liqeni Artificial: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 5 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 107. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3. 000 leke ne muaj. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Shtepi me Qera (19558) Shtepi ne Shitje (16747) Ambjente Biznesi me Qera (7923) Ambjente Biznesi ne Shitje (4040) Truall ose Toke (1941) Pune. Me parking te garantuar. DA: 71 PA: 51 MOZ Rank: 14. Jepet shtepi me qera. apartamente me qera. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. kerkoj shtepi me qera. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. Pershkrimi; Me te kerkuara. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Tregu i shit-blerjes së mjeteve elektronike te perdorura. Mbi 30000 njoftime. shtepi me qera, ne lagjen nr. Kryefaqe; Kategoritë. kerkoj shtepi me qera. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. Mund te gjeni shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera 1+1 tirane gazeta online shtepi me qera ne tirane shtepi me qera bosh gazeta ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per shtepi me qera gazeta garsoniere dhe 1+1 online shtepi me qera apartamente me qera 100 milek ne fier. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. Shtepi me qera Data: 18/04/2020 17:10 Post ID: 7337. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. Shtepi me qera Rr. mbi 1 milion lexues | me pak klikime dhe oferta, kerkesa, shpallja, njoftimi juaj publikohet ne internet. Njoftime te Ngjashme For sale, SUPER Apartment 2 + 1, Yzberisht, Future Home Real 59,000 Euro 2 + 1 95m2 apartment for sale in Derveni Complex 60,000 euro 57,000 Euro. shtepi me qera, ne lagjen nr. Bëjmë rregullimin e oborreve, parqeve, trotua Villa në Brezovic. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. Jepet nje hyrje 1+1 me dy ballkone me qera tek rruga" siri kodra ",afer hotel Meridian. Per me shume kliko mbi foton ose. Diskutime tek ' Njoftime Pune ' filluar nga admin , 26 Nov 2014. COM Njoftimefalas eshte portal me njoftime dhe oferta online ku do te gjeni shtepi me qera makina ne shitje oferta ofroj vende pune njoftime pune gazeta oferta pune shtepi ne shitje shes blej makina vende te lira pune ne tirane dhoma plazhi ne shengjin ofroj vende te lira pune njoftimecom Njoftime falas on-line Njoftime falas. com: Lajmerime te vogla, nje biznes i madh!Lajmerime,Njoftime,shpallje shqip per shqiptaret ne shqiperi kosova maqedoni. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Shtepi me qera dhe ne shitje, oferta pune, makina ne shitje etj. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë. Shtepi me Qera ne Tirane zona Don Bosko: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 2 dhe ka ambjent 1+1 me nje siperfaqe 72. E organizuar ne sallon te madh, kuzhine me vete, me oxhak, dhome gjumi, tualet, koridor I madh, oborr I madh. Tërë apartamentet, përfshirë ato me qera ditore, objektet e biznesit, tokat, agjensitë imobiliare ose firmat e ndërtimit nga e gjithë Shqipëria në ekranin tuaj. : 044271742. gjendja e saj eshte shum e mire ,Hyrja eshte e mobiluar. Shtepi me qera (1605) Shtepi ne shitje (1080) Ambjent biznesi me qera (419) Ambjent biznesi ne shitje (251) Truall ose Toke (122) Raporto abuzim tek stafi. Njoftime 24H Kërkoni për Të gjitha kategorit IMOBILIARE -Ambjente Biznesi me Qera -Ambjente Biznesi per Shitje -Shtepi me Qera -Shtepi per Shitje NDARJE QERAJE NJOFTIME PUNE -Kerkesa Pune -Oferta Pune. net njoftime. Shtepi me Qera ne Tirane zona Ysberisht/Kombinat/Selite: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 1 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 81. IMOBILIARE 0-Ambjente Biznesi me Qera 0-Ambjente Biznesi per Shitje 0-Shtepi me Qera 0-Shtepi per Shitje 0. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te tjera. Shtepi me Qera ne Tirane zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes: Shtepia eshte me mobilim E Mobiluar, ndodhet ne katin e 11 dhe ka ambjent 2+1 me nje siperfaqe 110. com; Regjistrohu internet wifi 6 muaj falas Last Post By. com ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. 81 000 EUR Numri i dhomave: 2,5 Shitet shtepi muze me siperfaqe 435 meter Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura. Per me shume kliko mbi foton ose. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Homepage Njoftime. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. tek brryli ,pa shkuar tek materniteti i ri ,jepet me qera apartament 1+1,totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne menyre mjaft komode,sallon ndenje,korridor,1 dhome gjumi me krevat dopio,banjo me dritare grohke/ftohje Tema te tjera > Njoftime pronash, njoftime pune, reklamo faqen etj > Njoftime Pune > Pune Diber, jap me qera Dyqan(ushqimore+fast-food)+Shtepi(1+1)=90m2. Ndodhet ne katin e trete te nje vile. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Shit bli makina. Rregullat Reklama Rreth nesh Publiko Njoftim. Check the best. Njoftime Seminare Specializime PUNESIME Kerkoj Pune Ofroj Pune Part Time Resume Trajnime Vullnetare SHERBIME Dasme Estetike Finance Ligjore Mjeksore Ndertimi Transporti SHITJE,BLERJE Artikuj Ushqimore Elektro-Shtepiake Libra Lodra Lule Makineri Sende Veshje SHTEPI,PRONA Apartamente Dyqane Magazina Me qera Shtepi Truall Zyra TURIZEM Agjensi. Shtepi me qera Edison Gjeka. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Njoftime Falas. Me marrëveshje. com, gjejshtepi. Shes blej qera shtepi, kerkoj e ofroj pune, shes e blej makina e motorra, elektronike, kafshe e shpende, shtepi pushimi e shume te. Njoftime falas on-line në Kerkoo. Banesë 50m2 në Prizren me qera ose shitet. flats to rent in tirana albania ; prona njoftime falas online ; qyteti studenti. Totalisht e mobiluar, me orientim jugperendim. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. Ndodhet ne nje shtepi private 3-kateshe, ne zone shume te qete. Per me shume kliko mbi foton ose vizitoni linkun. Mund te gjeni apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 apartamente ne shitje ne tirane 2020 shtepi ne shitje 2020 shtepi me qera ne vore shtepi ne shitje ne fushe kruje okazion ne don bosko prona ne shitje nga bankat banesa ne shitje ne shkup apartamente ne shitje ne tirane me okazion shtepi te vjetra ne shitje ne shqiperi shtepi. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. Shtepi ne shitje dhe apartamente me cmime okazion. Shtepi me qera Rr. Halili Complex (Selvia - Center) Apartment for Rent 2 + 1 + 2WC (100 m2) - Elevator Tirane Shtepi me Qera Data: 06/05/2020 22:33. Check the best. Provojeni! Per me shume kliente nga qyteti juaj e me gjere, ne nje treg shitblerje pa kuficlassifieds for jobs, sale in albania. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. Shtepi qera shkoder found at njoftime. Apartamene me qera 1+1. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shitje Blerje. Per me shume kliko mbi foton ose. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online. com: njoftime falas per shtepi, pune, makina, etj. Kodra e Diellit, Tirane - Jepet shtepi me qera. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. kati i katert. Jepet me qera shtepi pushimi prej druri ne Borsh, 50m larg detit, Njoftime, Prona, Shtepi. gjithë kosova vendbanime shtëpi merrjep apartamente ne shitje ne tirane, shtepi ne shitje ne tirane njoftime falas on-line në kerkoo. Me dhjetera postime cdo dite do ta gjeni ate qe kerkoni. com, century21albania. Njoftime tek ne mundeni te postoni shume lehte nese klikoni ne linkun me poshte:. mund te gjeni shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me qera 21 dhjetori garsoniere me qera 100 mij lek 100 apartamente me qera durres shtepi me qera rruga don bosko konvikt privat 21 dhjetori kerkoj vajze per ndarje qeraje gazeta shtepi me qera durres njoftime falas per Bareti Agim è su Facebook. Check the best. Publiko falas njoftimin tend tek gazeta Celesi. Shtepi private me qera, rruga Riza Cerova. https://www. Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per individ dhe. Treg i shitjes se makinave ne internet. Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore. Shtepi me qera (1679) Shtepi ne shitje (1123) Ambjent biznesi me qera (446) Ne jemi nje platforme online dhe publikojme ne internet njoftime me interes per. Shtepi me qera - Jepet Shtepi Me Qera. , Njoftime, Prona, Shtepi. com and etc. jap apartament me qera 1+1 me sip 65 m2 e mobiluar, me dy ambjente gatimi. Kategoritë më të klikuara Banesa me Qera, Banesa në Shitje, Vende Pune, Shtëpi në Shitje, Patundshmëri; Shpallje Falas – Shpalle. Ali Demi, Ngjitur me firmen Kamberi jepet me qera shtepi private 3+1 e pa mobiluar. Njoftime Falas. Publikuar: Shtator 17, 2010 7:55 pm | Nga: Mensur | Tel. Guard area near Xheko Imperial, For rent Apartment 2 + 1, on the 5th floor of a new building, administered and equipped with elevator. Check the best. The apartment has very comfortable furniture, equipped with air conditioning and is organized in a living room + kitchenette, Matrimonial bedroom with orientation from the south and with exit to the balcony, children's bedroom with cozy decor and equipped with. com eshte portal me njoftime dhe oferta per shitje dhe blerje online.